Wtorek, 28 Listopad 2023 r. ,   Zdzisława, Grzegorza

Trzy oznaki, że Twój pies jest z Tobą szczęśliwy

   1
szczęśliwy pies

Każdy miłośnik i właściciel psa chce wiedzieć, czy jego pies jest z nim szczęśliwy, pewnie jesteś również taką samą osobą jak reszta. Chcesz wiedzieć, czy Twój pies jest z Tobą szczęśliwy? Sprawdzimy to przez te trzy oznaki, które wydaje pies, że jest szczęśliwy.

Uśmiech psa dla nas również jest bardzo szczęśliwy dla nas, dlatego nie ma co się dziwić, że wielu z nas chce wiedzieć co myśli pies. Jednakże naukowcy jeszcze nad tym pracują, aby odkryć co myślą psy o nas. Jednakże naukowcy doszli do wniosku, jak pies pokazuje, że jest on szczęśliwy z daną osobą i udostępnili listę najważniejszych oznak, które wydaje pies, aby Ci to pokazać.

Jesteś ciekawy, jakie są to oznaki? Sprawdzimy je dla Ciebie i pokrótce opiszemy! Rozsiądź się wygodnie i sprawdź, czy pies jest z Tobą szczęśliwy! Przejdźmy do naszej listy aż trzech oznak, że nasz pies jest z nami szczęśliwy. Jesteś gotów na poznanie tej prawdy? Jeżeli tak poniżej masz opisane wszystkie oznaki!

Lista trzech oznak, że pies jest szczęśliwy.

  • Machanie ogonem. Kiedy pies się cieszy z naszego przyjścia, czy zabawy z nami wymachuje ogonem, ale teraz możesz powiedzieć, że Twój pies wymachuje zawsze ogonem, ale zwróć uwagę, w którą stronę. Jeżeli macha ogonem od lewej do prawej dodatkowo około 120 stopni pod kątem, wówczas jest, jest, szczęśliwy z Tobą.
  • Ma wielkie źrenice. Często właściciele psów z tego się śmieją, ale kiedy pies również jest, szczęśliwy powiększają, mu się jego źrenice, które robią się naprawdę wielkie. Wiele ludzi myśli, że jest to jakiś trick zachęcający do zabawy, albo wzrok wkurzenia, ale prawda jest taka, że wtedy pies jest z nami szczęśliwy.
  • Przytula się. Kiedy pies wskakuje, na Ciebie kładzie, się na ciebie, czy wtula, jest, również oznaką zadowolenia i szczęścia psa do Ciebie. Również przez takie zachowanie jesteśmy w stanie odkryć, że nasz pies jest przy nas szczęśliwy i kocha nas oraz chce zostać z nami. Warto pamiętać te trzy oznaki, że pies jest z nami szczęśliwy.


Border collie to jedna z najbardziej inteligentnych ras psów. Są one stworzone do pracy pasterskiej, jednak równie dobrze radzą sobie w takowych psich sportach i w domowych warunkach. Dlatego poznaj najważniejsze cechy tej rasy.Border collie — Charakterystyka rasy psów.Border collie jak...
Nie zawsze decydujemy się na adopcje psa ze schroniska. Wiele osób wybiera zakup szczeniaka z hodowli. Zanim jednakże podejmiesz decyzję o zakupie szczeniaczka od danego hodowcy warto, uwzględnić jeszcze trzy najważniejsze pytania do niego, które są najważniejsze. Jeżeli nie wiesz, jakie...
Jesteś miłośnikiem zwierząt w szczególności psów? Jesteś również osobą, która lubi wiedzieć o wielu rzeczach naraz? Dobrze, że tu trafiłeś, sprawdź, nasz ranking najdroższych ras psów na świecie, które mogą zaboleć w portfel!Płacisz za rodowód danej rasy psów, na który...