Poniedziałek, 24 Czerwiec 2024 r. ,   Danuty, Jana, Janiny

Top5 najpopularniejszych ras psów w Polsce

   2
Czy zastanawiałeś się, jakie są najpopularniejsze rasy psów w Polsce? Ras psów jest wiele od małych po olbrzymy. Wśród nich znaleźliśmy top 5 najpopularniejszych ras w naszym kraju. Pies to najlepszy przyjaciel człowieka oznacza to, że większość Polaków posiada w swoim domu psa. Poznaj nasze top 5 najpopularniejszych ras psów w Polsce.

Owczarek niemiecki

Owczarek niemiecki

Pies ten znany jako pies stróżujący duży i bardzo inteligentny. Owczarki posiadają, niezwykle lojalną postawę wobec swego właściciela są, wierne i czujne dlatego świetnie sprawdzają się jako psy policyjne czy też ratownicze.

Labrador retriever


Kolejnym niezwykle popularnym psem na naszej liście znajduję się właśnie labrador. Zwierzę o wielkim sercu, który ceni sobie rodzinę i uwielbia dzieci. Labradory to duże psy posiadają, ogromną inteligencję często zostają, przewodnikami dla osób niewidomych.

Yorkshire terier


Równie popularną rasą w Polsce jest Yorkshire terier. Pies z wielkim pokładem energii bardzo szczekliwy, ale również kochany pies. Dzięki temu, że rasa Yorkshire jest, dość malutka zyskała, na swojej popularności.

Buldog francuski

Buldog francuski

Kolejną bardzo popularną rasą w Polsce jest Buldog francuski. Psy niezwykle charakterystyczne szczekliwe i piękne. Buldogi swoją sławę zapoczątkowały, w Hiszpanii gdzie są, najpopularniejszą rasą psów.

Chihuahua

Chihuahua

Ostatnie miejsce przypada właśnie tej rasie. Mały dostojny i charakterystyczny psiak. Chihuahua to niezwykle inteligentny pies niestety ludzie mają na jego temat inne zdanie. Psiak jest jednym z najmniejszych psów na świecie.


Każdy miłośnik i właściciel psa chce wiedzieć, czy jego pies jest z nim szczęśliwy, pewnie jesteś również taką samą osobą jak reszta. Chcesz wiedzieć, czy Twój pies jest z Tobą szczęśliwy? Sprawdzimy to przez te trzy oznaki, które wydaje pies, że jest szczęśliwy.Uśmiech psa...
Chcąc adoptować szczeniaczka pragniemy również mieć pewność, że pies ten będzie łatwiejszy w ułożeniu od innych zwierząt. Każdy z nas wyobraża sobie, że pies jest na zawsze przy człowieku i jest cudownie. Jednak są czasem takie rasy, z którymi jest nie lada problem w dojściu do...
Zakochany w małym szczeniaczku, czy psie od schroniska widzi z nowym czworonogiem swoją nową przyszłość, która ich czeka wspólnie, ale nie możesz zapomnieć o niektórych rzeczach, które wiążą się przed taką adopcją psa. Sprawdźmy razem o jakich rzeczach, musisz wiedzieć przed...