Środa, 29 Listopad 2023 r. ,   Błażeja, Saturnina

Top3 najdroższe rasy psów na świecie

   10
Jesteś miłośnikiem zwierząt w szczególności psów? Jesteś również osobą, która lubi wiedzieć o wielu rzeczach naraz? Dobrze, że tu trafiłeś, sprawdź, nasz ranking najdroższych ras psów na świecie, które mogą zaboleć w portfel!

Płacisz za rodowód danej rasy psów, na który wchodzi sama rasa, ale i nie tylko, bo dodatkowo płacisz za osiągnięcia rodziców psa, dlatego też często możemy się zdziwić, dlaczego takie owczarki niemieckie kosztują, 700 złotych a inne osobniki tej rasy mogą, osiągnąć kwotę 2000 złotych, ale jesteśmy w stanie sprawdzić te najdroższe rasy psów, które trzymają się jednej kwoty ustalonej przez wszystkich hodowców tych ras. Sprawdźmy zatem, które psy, jakie rasy psów są najdroższe.

1. Saluki.

saluki

Saluki to rasa psów z tych bardziej eleganckich. Chcących pokazać się z jak najlepszej strony. Ta rasa psów najczęściej występuje w zawodach miss, dla psów i ich właścicieli. Psy tej rasy są średnio duże, chude, ale i eleganckie, dlatego również właściciele tej rasy psów żądają od nowych właścicieli od 4.500 złotych za osobnika z tej rasy.

2. Lwi piesek.


Lwi piesek uzyskał taką nazwę przez swój wygląd. Należy on do małych ras psów, jednakże przypomina on z daleka lwa. Jego czupryna wokół pyszczka, jak i sama jego sierść przypomina właśnie lwa. Stąd również jego nazwa lwi piesek, nie jest on duży, ale dużo kosztuje od 4000 złotych za osobnika z tej rasy psów.

3. Samojed.

samojed

Nie od dziś wiadomo, ale samojed wyróżnia się mocno swoją bielą. Biała sierść dość mocno puszysta, ale i jego wzrost, który jest szacowany na średnio dużego psa. Pies tej rasy jest jednym z najmądrzejszych psów na świecie, łatwo poddaje się tresurze i przywiązuje się do swoich właścicieli. Za tą białą kulkę hodowcy chcą od 4.500 złotych za osobnika.


Sprawdźmy jakie podstawowe komendy każdy z naszych czworonożnych przyjaciół powinien znać, które przydadzą się mu i nam jako właścicielom zwierząt. Według badań prowadzonych przez różne Uniwersytety na całym świecie możemy już dzisiaj dowiedzieć się jakie podstawowe komendy,...
Czy zastanawiałeś się, jakie są najpopularniejsze rasy psów w Polsce? Ras psów jest wiele od małych po olbrzymy. Wśród nich znaleźliśmy top 5 najpopularniejszych ras w naszym kraju. Pies to najlepszy przyjaciel człowieka oznacza to, że większość Polaków posiada w swoim domu psa....
Nie zawsze decydujemy się na adopcje psa ze schroniska. Wiele osób wybiera zakup szczeniaka z hodowli. Zanim jednakże podejmiesz decyzję o zakupie szczeniaczka od danego hodowcy warto, uwzględnić jeszcze trzy najważniejsze pytania do niego, które są najważniejsze. Jeżeli nie wiesz, jakie...