Twój koszyk brak produktów
Załóż konto Zaloguj
Zdjęcie produktu
Powiększ 123

ZooTop T-900 elektryczna obroża antyszczekowa dla psa

nr katalogowy: ZT-T900
  • Dostępność Dostępny
  • Cena: 169,00 zł
Obroża elektroniczna dla psów T-900 marki ZooTop ograniczająca szczekanie psów, zasilana baterią 4LR44.

Urządzenie posiada 7 poziomów impulsów elektrostatycznych, dzięki czemu może być stosowane dla psów różnych ras i różnej wielkości. Elektryczna obroża antyszczekowa dla psa nie jest wodoodporna ale może być okresowo stosowana w czasie deszczu lub śniegu.

Obroża przeciw szczekaniu ZooTop T-900 posiada 5 poziomów czułości wykrywania szczekania. Dzięki regulowanemu paskowi w zakresie od 20 do 65 centymetrów swobodnie dopasujesz jego długość do obwodu szyi czworonoga. Ten model obroży antyszczekowej zasilany jest za pomocą jednej baterii 6V 4LR44. W zestawie znajdują się zarówno krótkie jak i długie elektrody dla psów z długą i krótką sierścią.

Obroża ograniczająca szczekanie psów ZooTop T900 to jedno z najprostszych brandowanych i dość skutecznych rozwiązań - kierowane do osób szukających okazji cenowych. Z praktyki, średni cykl życia oraz poprawnego działania tych produktów określamy na około rok od daty ich zakupu - stąd też ich wyjątkowo okazyjna cena. Są one produkowane w kilku fabrykach w południowych Chinach. Nasi pracownicy odwiedzili osobiście kilka z tych fabryk i po sprawdzeniu dostawców wybraliśmy do naszej oferty najlepsze jakościowo serie tych produktów oferując je w okazyjnych cenach wyprzedażowych.

Szukasz lepszej jakości lub obroży, której działanie gwarantujemy przez dłuższy czas ?

Sprawdź tutaj podobne obroże antyszczekowe firmowane polską marką EasyPet ® , która obecna jest na europejskim rynku markowej elektroniki dla psów i kotów od 2007 roku.

Funkcjonalność: elektryczna obroża antyszczekowa ZooTop, 7 poziomów impulsów korekcyjnych, 5 poziomów czułości na wykrywanie szczekania, zasilanie za pomocą baterii 6 V 4LR44, minimalna waga psa, który może bezpiecznie używać elektrycznej obroży ZooTop wynosi 3,5 kilograma.

W zestawie: tania elektryczna obroża antyszczekowa dla psa od marki ZooTop, regulowany pasek do obroży, bateria do obroży, para elektrod krótkich i para elektrod długich, lampka testowa, instrukcja obsługi.Opcjonalnie:

W naszej ofercie również elektryczna obroża przeciw szczekaniu psa zasilana za pomocą akumulatorka. Do amatorskiej tresury psa także obroża elektroniczna dla psa ZooTop X350 o zasięgu do 300 m.

Ładowanie...

Ten serwis używa plików cookies (niezbędne do prawidłowego działania).Nasza polityka prywatności i plików cookies

Akceptuj