Twój koszyk brak produktów
Załóż konto Zaloguj
Zdjęcie produktu
Powiększ 1234

Automatyczne drzwiczki PetSafe na chip identyfikacyjny

nr katalogowy: PSPPA19-16145
  • Dostępność Dostępny
  • Cena: 564,00 zł
Drzwiczki Microchip Cat Flap wykorzystują do odblokowania przejścia kod przypisany do chipa Twojego kota. Dzięki temu kot nie musi już nosić dodatkowych zawieszek, a chip identyfikacyjny ma dodatkowe zastosowanie!

Sprawdź czy chip wszczepiony Twojemu kotu będzie prawidłowo odczytany przed czytnik drzwiczek klikając tutaj. Kompatybilność chipu z drzwiczkami można sprawdzić klikając w napis „Petporte Microchip Compatibility Checker". Tam należy wpisać numer chipa, a następnie kliknąć przycisk: „Check Compatilibity”. Jeżeli wyskoczy okienko z napisem „This chip should work well with the Pet Door” oznacza to, że dany chip będzie współpracował z drzwiczkami.

Ten model drzwiczek zaprojektowany jest do montażu w ścianie. Rama jest biała, w związku z czym świetnie prezentuje się na tle większości domowych elewacji.

Możesz także ustawić podobny tryb kontrolujący wycieczki Twojego kota, który będzie funkcjonował niezależnie od pory dnia - kot zostanie wpuszczony do domu, ale po powrocie drzwi już nie pozwolą mu przejść. Drzwiczki zasilane są za pomocą baterii (4x 1,5V AA). Drzwiczki rozpoznają do 40-stu chipów.

UWAGA! Jeżeli Twój kot nie posiada chipa identyfikacyjnego lub z jakiegoś powodu nie może zostać zachipowany do drzwiczek PetSafe Microchip Cat Flap można dokupić dodatkową zawieszkę dla kota.

Wymiary: całkowity rozmiar drzwi wraz z oprawą: 240 x 220 mm, rozmiar otworu do montażu klapki: 170 x 165 mm, rozmiar przejścia dla kota: 150 x 140 mm.

W zestawie: drzwiczki Microchip Cat Flap w kolorze brązowym z podwójną ramą (zewnętrzną i wewnętrzną), czytnik kodu chipa, tunel o szerokości 70 mm, instrukcja obsługi

Opcjonalnie: zabawka dla kota piłka zmyłka marki Karlie Flamingo oraz fontanna dla kota marki Drinkwell o pojemności 1,2L.
Ładowanie...

Ten serwis używa plików cookies (niezbędne do prawidłowego działania).Nasza polityka prywatności i plików cookies

Akceptuj