Twój koszyk brak produktów
Załóż konto Zaloguj
Zdjęcie produktu
Powiększ 123

Drzwiczki dla kota i małego psa PetSafe - 4 opcje przejścia

nr katalogowy: PSPPA19-16732
  • Dostępność Dostępny
  • Cena: 191,00 zł
Klapka dla kota lub psa do 7 kg. model PetSafe Manual-Locking posiadaja cztery opcje przejścia, które można dostosować w każdej chwili. Drzwiczki wyposażone są w magnes, który dobrze domyka drzwi. Drzwiczki mogą być montowane w drzwiach drewnianych, metalowych, PCV oraz w oknach, a nawet w ścianach. Przejście Manual Locking marki PetSafe jest dwustronne. Drzwiczki dla kota typu 4WAY pozwalają na to by: otwierać się tylko, gdy zwierzak chce wyjść, otwierać się tylko, gdy zwierzak chce wejść, otwierać się w obie strony, być całkowicie zamknięte.

Funkcjonalność: zwierzęta do 7 kg, budowa ramy: tworzywo sztuczne, budowa klapki: tworzywo sztuczne, kolor biały, magnesy, blokada z 4 opcjami przejścia. W zestawie: drzwiczki dla kota marki PetSafe z USA, śruby montażowe, instrukcja w języku polskim, tunel do montażu w grubszych powierzchniach.

Specyfikacja: wymiary całkowite: 219 x 219 mm, wymiary montażowe: 175 x 168 mm, wymiary przejścia: 130 x 140 mm, tunel: regulowany 1 - 48 mm.

Opcjonalnie: drzwiczki dla kota i psa PetSafe w kolorze brązowym lub elektroniczne przejście dla kota na chip marki PetSafe
Ładowanie...

Ten serwis używa plików cookies (niezbędne do prawidłowego działania).Nasza polityka prywatności i plików cookies

Akceptuj