Twój koszyk brak produktów
Załóż konto Zaloguj
Zdjęcie produktu
Powiększ 1234

PetSafe Smart Feed automatyczna miska

nr katalogowy: PSPFD19-16861
  • Dostępność Dostępny
  • Cena: 994,00 zł
Automatyczna miska marki PetSafe Smart Feed. Podaje karmę w określonym czasie i podanych porcjach.

Automatyczny podajnik Smart Feed pomieści aż 5,6l suchej lub pół wilgotnej karmy. Unikalna konstrukcja przenośnika żywności Smart Feed dozuje większość kształtów i rozmiarów suchej oraz półwilgotnej żywności.

Posiłki można zaplanować do 12 razy dziennie w rozmiarach od 29 ml do 946 ml na posiłek. Ustawienie Slow Feed pozwala na dozowanie posiłków większych niż 100 ml w małych ilościach przez 15 minut, co czyni go doskonałym rozwiązaniem dla zwierząt, które jedzą zbyt szybko. Dostępne jest również ustawienie Feed Now, które umożliwia natychmiastowe podanie posiłku z aplikacji lub po naciśnięciu przycisku.

Po pobraniu darmowej aplikacji PetSafe Smart Feed na smartphona i podłączeniu podajnika do domowej sieci Wi-Fi, będziesz mógł planować, dostosowywać i monitorować posiłki swojego zwierzaka, niezależnie od tego, czy jesteś w domu, czy w pracy. Ten zaktualizowany inteligentny podajnik pomoże Wam nakarmić swojego zwierzaka bez użycia rąk. Aplikacja na urządzenia mobilne jest możliwa do pobrania poprzez link lub kod QR umieszczony w instrukcji obsługi.

Do prawidłowego użytkowania z aplikacją wymagany jest router bezprzewodowy 2,4 GHz (802.11b / g / n). Urządzenie współpracujące z aplikacją mobilną na iPhone'y lub iPody z systemem iOS 9.0 i nowszym oraz kompatybilne smartfony z systemem Android w wersji 6.0 lub nowszej. Jednym podajnikiem może sterować za pomocą smartfonów każdy z rodziny. Wiele podajników można również kontrolować za pomocą jednego smartfona w aplikacji PetSafe Smart Feed.

Podajnik karmy wyposażony jest w dwa niezależne źródła zasilania - na baterie (opcjonalnie), oraz  dzięki zasilaczowi sieciowemu. Jest to świetne udogodnienie dla osób, które w podróż zabierają ze sobą swojego pupila, a dzięki temu rozwiązaniu nie muszą dodatkowo martwić się o karmienie zwierzaka np. w hotelu. Rozwiązanie to pozwala także na umiejscowienie miski w dowolnie wybranym przez siebie (lub zwierzaka) miejscu. Natomiast dla osób, które mają "zbyt dużo na głowie", aby pamiętać o wymianie baterii oferujemy do miski dedykowany zasilacz sieciowy.

W celu zapewnienia najwyższego poziomu higieny metalowa miska, do której podawany jest pokarm, została wykonana ze stali nierdzewnej, a podajnik z bardzo trwałego tworzywa sztucznego. Dzięki tak starannie dobranymi i solidnie wykonanym elementom bez obaw można umyć je zarówno pod wodą bieżącą jak również w zmywarce.

Główne cechy produktu: programator - możliwość ustawienia ilości posiłków, wielkości porcji oraz harmonogramu nawet do 12 posiłków dziennie, wielkość porcji - od 29 ml do 946 ml, duży podajnik, pozwala umieścić suchą lub pół-wilgotną karmę, pojemność podajnika około 5,6 litra, zabezpieczenie pokrywy, świeża karma na długi czas, powolne dozowanie, wyjmowalna misa, miskę można myć w zmywarce, dwa rodzaje zasilania - bateryjne (4 x D/LR20 1.5 V - (opcjonalnie brak w zestawie) i sieciowe (zasilacz w zestawie).

Wymiary: wysokość - 32 cm, szerokość - 24 cm, długość - 38 cm ( bez miski ), średnica miski - 21 cm, głębokość miski - 6 cm.

W zestawie: automatyczna miska dla kota lub psa, metalowa miska, instrukcja PL.

Ładowanie...

Ten serwis używa plików cookies (niezbędne do prawidłowego działania).Nasza polityka prywatności i plików cookies

Akceptuj