Twój koszyk brak produktów
Załóż konto Zaloguj
Zdjęcie produktu
Powiększ 1234

Automatyczna miska PET18 dla psa i kota z głosem

nr katalogowy: JUXIS-PET18
  • Dostępność Zadzwoń i zapytaj
  • Cena: 293,00 zł
Automatyczna miska dla psów i kotów posiada 6 dużych komór na pokarm, zarówno suchy jak i mokry. Łatwo zdejmowalna pokrywa oraz wewnętrzna część urządzenia sprawia, że urządzenie nie sprawia kłopotów z czyszczeniem. Produkt dostępny w kolorze różowym oraz błękitnym, w uwagach do zamówienia podaj wybrany kolor miski. W przypadku braku dokonania wyboru lub też braku danego koloru, zostanie on wybrany losowo.

Dzięki elektronicznej misce rozwiążesz problem z karmieniem swojego pupila podczas Twojej nieobecności w domu. Czytelny wyświetlacz LCD ułatwia programowanie urządzenia i pozwala na szybkie ustawienie jego funkcji. O rozładowujących się bateriach zostaniesz poinformowany za pomocą diody LED.

Miska wykonana jest z wysokiej klasy materiałów, co pozwala na bezpieczne pozostawienie w niej jedzenia dla pupila.

Funkcjonalność: 6 dużych komór na żywność, programowanie do 6 różnych pór karmienia, nagrywanie wiadomości dla pupila, 6 określonych odstępów czasu karmienia, umożliwia używanie suchego jak i mokrego pokarmu, czytelny wyświetlacz LCD, wbudowany mikrofon, głośnik i wskaźnik wyczerpania baterii, łatwy w rozłożeniu i myciu, lekka i wytrzymała konstrukcja, łatwy w obsłudze panel sterowania, zasilanie czterema bateriami typu C.

Specyfikacja: średnica: 32 cm, wysokość: 7 cm, pojemność: 6 x 250 ml waga: 1400 g.
Ładowanie...

Ten serwis używa plików cookies (niezbędne do prawidłowego działania).Nasza polityka prywatności i plików cookies

Akceptuj