Twój koszyk brak produktów
Załóż konto Zaloguj
Zdjęcie produktu
Powiększ 123

Elektryczny pastuch dla kota i małego psa Canifugue Small

nr katalogowy: NAPFFUGFIL082
  • Dostępność Dostępny
  • Cena: 1242,00 zł
Niewidzialne ogrodzenie marki Num'axes przeznaczone dla kotów i małych psów. Niewielkie rozmiary odbiornika oraz mała waga pozwalają na zastosowanie ich u najmniejszych pupili. Osiem poziomów impulsów oraz ostrzeżenie dźwiękowe pozwoli na dokładniejsze dopasowanie produktu do charakteru psa. Obroża jest odporna na warunki atmosferyczne i zasilana na akumulatorek, który można doładowywać. Długość przewodu zawarta w zestawie jakim możemy chronić ogród wynosi 100 metrów. Aby wydłużyć chroniony obszar wystarczy przedłużyć użyty przewód. Strefa korekcji może być regulowana od ok 0,3 do 1,5 metra, a strefa ostrzegawcza w zakresie od 0,5 do nawet 7 metrów (w zależności od długości kabla wielkości te mogą się nieznacznie zmieniać). 

Elektroniczna obroża do tresury psów w ogrodzie Canifugue posiada regulowany pasek w zakresie od 17 do 55 cm. Pasek ten można zastąpić własnym tej samej szerokości - jest on wymienny.

W zestawie: centralka Canifugue Small, zasilacz, obroża Canifugue Small, ładowarka do obroży,elektrody krótsze i dłuższe, 100 metrów kabla no.052, flagi ostrzegawcze 10 sztuk, lampka testująca oraz instrukcja.

Opcjonalnie: Obroża elektryczna Canifugue model 2015 dla dużego psa oraz dodatkowa elektroniczna obroża Canifugue starszej generacji.
Ładowanie...

Ten serwis używa plików cookies (niezbędne do prawidłowego działania).Nasza polityka prywatności i plików cookies

Akceptuj