Twój koszyk brak produktów
Załóż konto Zaloguj
Zdjęcie produktu
Powiększ 123

Elektryczny pastuch Dogtra EF-3500 dla 2 psów

nr katalogowy: DOGEF35002P
  • Dostępność Dostępny
  • Cena: 3050,00 zł
Elektryczny pastuch - Dogtra EF-3500 dla dwóch psów. 

Zestaw zawierający dwie obroże elektroniczne, za pomocą których prowadzona jest tresura psów w ogrodzie. Obroże do tresury zasilane są najwyższej klasy akumulatorkami Li-Po. Wodoodporne obroże w systemie Dogtra EF3500 nie posiadają "efektu pamięci" i mogą być doładowywane w każdym momencie.

Obroże elektroniczne są wodoodporne i posiadają zaawansowaną funkcję ostrzegania wibracjami o zbliżeniu się psa do strefy zakazanej. Dodatkową funkcją obroży elektronicznych Dogtra jest automatyczny tryb "standby" pozwalający na jeszcze dłuższą pracę obroży pomiędzy ładowaniami.

Zestaw może być rozbudowany o kolejne obroże elektryczne i dodatkowy kabel do długości 1.6 km. Obroże elektryczne posiadają po 8 trybów pracy oraz wskaźnik rozładowania akumulatorka. Centralka ostrzega w przypadku przerwania pętli przewodu.

Zestaw zawiera: sterownik, zasilacz, dwie obroże elektryczne, elektrody, 150 metrów przewodu, 50 flag ostrzegawczych, tester, ładowarkę do obroży, kabel uziemienia, złączki do kabla oraz instrukcję.
Opcjonalnie: d
odatkowe obroże elektryczne Dogtra.

Ten model niewidzialnego ogrodzenia la psów występuje również w zestawie dla jednego psa Dogtra EF 3500.
Ładowanie...

Ten serwis używa plików cookies (niezbędne do prawidłowego działania).Nasza polityka prywatności i plików cookies

Akceptuj