Twój koszyk brak produktów
Załóż konto Zaloguj
Zdjęcie produktu
Powiększ 12

Elektryczny pastuch dla 2 psów - lekkie obroże

nr katalogowy: PSPIG19-153942P-350
  • Dostępność Dostępny
  • Cena: 1920,00 zł

Elektryczny pastuch dla dwóch psów - niewidoczne ogrodzenie o długości 350 metrów z dwoma lekkimi obrożami dla mniejszych i średnich psów. System umożliwia pracę z różnymi rodzajami obroży: obsługuje również obroże elektryczne dla dużych psów o wzmocnionym impulsie, super lekkie obroże dla mniejszych i średnich psów oraz obroże elektroniczne dla kotów.

W przypadku wydłużenia w przyszłości długości stref chronionych wystarczy dokupić dodatkowy przewód i połączyć go z istniejącym. W przypadku stref o długości do 1.200 metrów zawsze stosuje się tańszy kabel no. 100.

Funkcjonalny zestaw niewidocznego ogrodzenia PetSafe umożliwi Ci utrzymywanie psów lub kotów (po dokupieniu odpowiednich obroży dla kotów) w całkowitej swobodzie, jednakże dokładnie w takim obszarze, jaki sam wyznaczysz poprzez odpowiednie ułożenie bądź zakopanie przewodu załączonego do zestawu. 

Obie wodoodporne obroże elektroniczne dzięki czemu prowadzona jest tresura psów w ogrodzie zasilane są wymiennymi bateriami RFA-67. Każda obroża posiada wymienny, regulowany pasek w zakresie od 24 do 58 cm i wskaźnik rozładowania baterii. Obroże posiadają 4 poziomy impulsów i ostrzeżenia dźwiękowe. Waga obroży to około 75 gram.

Zestaw zawiera:
sterownik, zasilacz, dwie obroże elektroniczne, 350 m. przewodu, 50 flag ostrzegawczych, tester oraz instrukcję w języku polskim.


Opcjonalnie: elektryczne obroże PetSafe oraz obroże elektryczne dla dużych psów lub obroże elektryczne dla kotów.
Ładowanie...

Ten serwis używa plików cookies (niezbędne do prawidłowego działania).Nasza polityka prywatności i plików cookies

Akceptuj