Twój koszyk brak produktów
Załóż konto Zaloguj
Zdjęcie produktu
Powiększ 12

Niewidoczne ogrodzenie dla 2 psów - 100 m przewodu

nr katalogowy: EPPAS-BARRIER3002P
  • Dostępność Dostępny
  • Cena: 914,00 zł
Niewidzialne ogrodzenie dla dwóch psów Barrier 300 europejskiej marki EasyPet to doskonała alternatywa dla właścicieli notorycznie uciekających czworonogów. Zamiast wydawać pieniądze na kosztowne płoty i podmurówki, wystarczy poprowadzić po posesji przewód antenowy, który będzie stanowił niewidoczną barierę dla Twoich psów.

Zestaw elektrycznego pastucha składa się z nowoczesnej centralki, przewodu o długości 100 metrów oraz dwóch odbiorników obroży dla psów. Z chwilą gdy pies zbliży się do przewodu na ustawioną wcześniej odległość obroża elektryczna ostrzeże go dźwiękiem, gdy zbliży się jeszcze bardziej skarci go impulsem elektrostatycznym. Im bardziej pies będzie zbliżał się do przewodu tym poziom impulsu będzie większy, a sygnał dźwiękowy będzie wydobywał się ze zwiększoną częstotliwością.

Centralka niewidocznego pastucha dla psa Barrier 300 marki EasyPet posiada wyświetlacz LCD, na którym można odczytać aktualnie wybraną długość strefy, czyli odległości, do której będzie mógł się zbliżyć Twój pupil. Nadajnik powiadomi nas sygnałem dźwiękowym oraz migającą diodą o przerwanym przewodzie.

Odbiornik obroży elektrycznej dla psa jest odporny na działanie deszczu i śniegu. Zasilany jest za pomocą akumulatorka, który można w każdej chwili doładować podpinając go kablem USB do centralki. Wymienny pasek obroży elektrycznej posiada regulację w zakresie od 25 do 65 cm.

Skręcenie przewodu w warkocz dezaktywuje jego działanie co umożliwia tworzenie wysepek chroniących rabaty kwiatowe, piaskownice, baseny i oczka wodne przed dostępem psa. Sterownik urządzenia umożliwia płynne ustawienie strefy ostrzegania i strefy impulsu umożliwiając niezwykle dokładne oznaczenie strefy dostępnej i zakazanej dla psa.

Kupując elektryczny pastuch dla psa marki EasyPet uzyskasz dodatkowo dostęp do bogatej oferty filmów szkoleniowych odnośnie elektroniki dla psów na firmowym kanale EasyPet w portalu YouTube - szczegóły znajdziesz w polskiej instrukcji obsługi dołączonej do produktu.

Postaw na markowy produkt od europejskiej marki EasyPet obecnej w Polsce od 2007 roku wraz z pisemną gwarancją ! Wybierz bezpieczeństwo psa oraz sprawdzoną jakość produkcji, które zapewnią skuteczność stosowania markowego produktu w niezwykle atrakcyjnej cenie !

Dla zwiększenia komfortu psa obroża elektryczna została wyposażona w oryginalne elektrody EasyPet wykonane ze stali szlachetnej w cenie 188,00 złotych w przypadku zakupu poza tym zestawem !!!

Specjalny stop, z którego zostały one wykonane cechuje się wysoką trwałością i znacznie wyższą odpornością na korozję niż w przypadku zwykłych elektrod stalowych. Stop, z którego zostały wykonane elektrody, dzięki swoim właściwościom zapewnia doskonałe przewodzenie impulsu i minimalizuje ryzyko podrażnień i odczynów alergicznych w miejscu kontaktu elektrod ze skórą psa.
 
Elektrody EasyPet wykonane ze stali szlachetnej można odróżnić od tanich stalowych elektrod poprzez zbliżenie do nich magnesu. Stal szlachetna, z której zostały wykonane elektrody EasyPet cechuje się minimalną reakcją na magnetyzm, dzięki czemu nie są one tak silnie przyciągane przez magnes jak zwykłe, tanie elektrody stalowe.

Funkcjonalność: elektroniczna obroża dla psa zasilana akumulatorkiem, regulacja paska obroży w zakresie od 25 do 65 cm, płynna regulacja strefy zakazanej dla psa za pomocą przycisków w nadajniku, ostrzeganie o przerwanej pętli ogrodzenia w nadajniku, minimalna waga psa, który może używać elektronicznej obroży EasyPet wynosi około 3,5 kilograma.

W zestawie: dwie obroża elektroniczne dla psów od marki EasyPet z paskami, nadajnik systemu EasyPet Barrier 300, przewód antenowy o długości około 100 metrów, 20 Flag ostrzegawczych, zasilacz nadajnika, krótkie i długie elektrody dla psów z długą sierścią lub gęstym podszerstkiem, dwie lampki testowe, instrukcja obsługi w języku polskim.

Specyfikacja: waga odbiornika obroży: 61 gram, wymiary odbiornika obroży dla psa: 65 x 30 x 40 mm, regulacja paska obroży w zakresie: 25 - 65 cm.

Opcjonalnie:

Dodatkowa obroża elektryczna dla psa do elektrycznego pastucha EasyPet Barrier 300.

Zapasowy oryginalny przewód antenowy do niewidzialnego ogrodzenia.

Obroża elektryczna dla 2 psów EasyPet Trainer 1000 z obrożami zasilanymi na akumulatorek.
Ładowanie...

Ten serwis używa plików cookies (niezbędne do prawidłowego działania).Nasza polityka prywatności i plików cookies

Akceptuj