Twój koszyk brak produktów
Załóż konto Zaloguj
Zdjęcie produktu
Powiększ 1234

Pastuch bezprzewodowy PetSafe dla psa - bez kabla

nr katalogowy: PSPIF17-13479
  • Dostępność Dostępny
  • Cena: 2711,00 zł
PetSafe Wireless to ogrodzenie typu elektryczny pastuch dla psa bez kabla składające się z nadajnika i radiowo komunikującej się z nim elektroniczną obrożą dla psa. Dzięki takiemu rozwiązaniu można ustalić strefę dozwoloną dla pupila w odległości do 32 metrów od nadajnika.

Poza zastosowaniem stacjonarnym, urządzenie można też zabrać ze sobą na biwak, działkę lub na wczasy z psem. Nadajnik zasilany jest z sieci elektrycznej, natomiast elektryczna obroża dla psa zasilana jest na akumulatorek, który można w dowolnej chwili doładować.

Nadajnik posiada regulację strefy do 32 m, dzięki czemu możesz sam ustalić w jakiej odległości od nadajnika Twój pupil będzie mógł się poruszać. Gdy zbliży się do krawędzi wyznaczonej strefy obroża elektroniczna wyemituje ostrzegawczy sygnał akustyczny, a jeśli pies nie powróci do strefy wyznaczonej, uruchomi impuls elektrostatyczny zmuszający pupila do powrotu w zasięg wyznaczonej dla niego strefy.

Obroża dla psa posiada 6 trybów pracy, dzięki czemu bez problemu dopasujesz siłę impulsu w obroży do temperamentu czworonoga. Ogrodzenie obsługuje dowolną ilość obroży elektronicznych dla psów (wymagają dokupienia).

W zestawie: nadajnik elektrycznego pastucha z zasilaczem, obroża elektroniczna dla psa z zasilaczem, zestaw 50 flag ostrzegawczych do szkolenia psa, dwa komplety elektrod (długie i krótkie) - również dla psów z długą sierścią, neonowa lampka testująca do obroży, przewodnik użytkownika w języku angielskim i polskim.

Certyfikat ECMA

Zobacz także niewidzialne ogrodzenie dla psa marki PetSafe z przewodem o długości 150 m.

Dodatkowa obroża elektryczna dla psa Stay and Play Wireless bądź obroża elektroniczna dla psa PetSafe przeznaczona dla większych oraz upartych czworonogów.
Ładowanie...

Ten serwis używa plików cookies (niezbędne do prawidłowego działania).Nasza polityka prywatności i plików cookies

Akceptuj