Twój koszyk brak produktów
Załóż konto Zaloguj
Zdjęcie produktu
Powiększ 123

Lekka obroża ograniczająca szczekanie psa EasyPet No Bark 60

nr katalogowy: EPANT-NOBARK60
  • Dostępność Dostępny
  • Cena: 338,00 zł
Uniwersalna obroża antyszczekowa No Bark 60 europejskiej marki EasyPet została stworzona z myślą o mniejszych, średnich  jak i większych czworonogach. Dzięki szerokiej możliwości ustawienia impulsu korekcyjnego aż w 7 poziomach można swobodnie dostosować jego siłę do wielkości i temperamentu psa. Można również zastosować same wibracje, co jest istotne dla właścicieli psów, którzy z różnych przyczyn nie mogą lub nie chcą stosować impulsów elektrostatycznych.

Obroża przeciw szczekaniu EasyPet NoBark 60 zasilana jest akumulatorkiem z możliwością jego ładowania przez dołączony do zestawu zasilacz co znacząco obniża koszty użytkowania produktu.

Kompaktowe kształty oraz niewielka waga wynosząca jedynie 52 gramy sprawia, że obroża EasyPet  jest wyjątkowo komfortowa w noszeniu nawet przez mniejsze psy. Dzięki niewielkim rozmiarom obroża może być zakładana psom o minimalnej wadze ciała  od 3,5 kg. Skórzany pasek posiada regulację długości w zakresie od 15 do 65 cm., dzięki czemu można go swobodnie dopasować do wielkości psa tak ras mniejszych jak i dużych.

Obroża przeciw szczekaniu poprzez wysokiej klasy czujnik wibracji krtani, wykrywa zarówno przeciągające się szczekanie jak i uporczywe wycie.

Za pomocą dwóch potencjometrów możesz ustawić wybrany poziom i siłę impulsu korekcyjnego oraz dodatkowo regulujesz czułość obroży w zakresie wykrywania szczekania - dostępną w 7 zróżnicowanych stopniach. Gdy urządzenie jest uruchomione, sprawdza ono aktualne zachowanie psa. Po właściwym rozpoznaniu szczekania obroża antyszczekowa poda wibrację a następnie wyzwoli impuls elektrostatyczny. W przypadku braku reakcji psa na pięć impulsów korekcyjnych pod rząd, obroża przejdzie w tryb bezpieczeństwa i zawiesi swoje działanie.

Elektryczna obroża antyszczekowa EasyPet zasilana jest na akumulatorek. Dioda w urządzeniu poinformuje Cię o jego naładowaniu zmieniając kolor z czerwonego na zielony po zakończeniu ładowania. Elektroniczna obroża dla psa informuje również o konieczności jej podładowania.

Kupując obrożę antyszczekową firmowaną europejską marką EasyPet masz pewność, że kupujesz markowy produkt, którego testy na etapie produkcji wykraczają poza zwykłe potrząśnięcie i jednorazowe włączenie jak to ma miejsce w tanich chińskich produktach. Produkty EasyPet przechodzą na etapie produkcji nawet wielogodzinne testy poprawnego działania.

Postaw na markowy produkt od europejskiej marki EasyPet obecnej w Polsce od 2007 roku wraz z pisemną gwarancją ! Wybierz bezpieczeństwo psa oraz sprawdzoną jakość produkcji, które zapewnią skuteczność stosowania markowego produktu w niezwykle atrakcyjnej cenie !

Z obrożą antyszczekową marki EasyPet uzyskasz dodatkowo dostęp do bogatej oferty filmów szkoleniowych odnośnie elektroniki dla psów na firmowym kanale EasyPet w portalu YouTube - szczegóły znajdziesz w polskiej instrukcji obsługi dołączonej do produktu.

Dla zwiększenia komfortu psa obroża elektryczna została wyposażona w oryginalne elektrody EasyPet wykonane ze stali szlachetnej w cenie 188,00 złotych w przypadku zakupu poza tym zestawem !!!

Specjalny stop, z którego zostały one wykonane cechuje się wysoką trwałością i znacznie wyższą odpornością na korozję niż w przypadku zwykłych elektrod stalowych. Stop, z którego zostały wykonane elektrody, dzięki swoim właściwościom zapewnia doskonałe przewodzenie impulsu i minimalizuje ryzyko podrażnień i odczynów alergicznych w miejscu kontaktu elektrod ze skórą psa.
 
Elektrody EasyPet wykonane ze stali szlachetnej można odróżnić od tanich stalowych elektrod poprzez zbliżenie do nich magnesu. Stal szlachetna, z której zostały wykonane elektrody EasyPet cechuje się minimalną reakcją na magnetyzm, dzięki czemu nie są one tak silnie przyciągane przez magnes jak zwykłe, tanie elektrody stalowe.

Funkcjonalność: obroża antyszczekowa NoBark 60 odporna na deszcz i śnieg, 7 poziomów impulsów elektrostatycznych, 6 poziomów czułości na wykrywanie szczekania, zasilanie za pomocą akumulatorka, minimalna waga psa, który może używać elektronicznej obroży EasyPet wynosi około 3,5 kilograma.

W zestawie: elektryczna obroża antyszczekowa dla psa zasilana akumulatorkiem, regulowany pasek do obroży, ładowarka obroży, kabel USB, para elektrod krótkich i para elektrod długich do długiej sierści, lampka testowa, instrukcja obsługi.

Specyfikacja: waga obroży: 52 gramy, wymiary obroży: 55 x 40 x 25 mm, regulacja paska: 15 - 65 cm.

Opcjonalnie:

Nowoczesny, niewidoczny elektryczny pastuch dla psa EasyPet Barrier 300 z obrożą zasilaną na akumulatorek.

W naszej ofercie również elektryczna obroża dla psa Hunter model 500 z lokalizatorem dźwiękowym marki EasyPet.
Ładowanie...

Ten serwis używa plików cookies (niezbędne do prawidłowego działania).Nasza polityka prywatności i plików cookies

Akceptuj