Twój koszyk brak produktów
Załóż konto Zaloguj
Zdjęcie produktu
Powiększ 1234

Obroża elektryczna ZooTop 420

nr katalogowy: WEZT420
  • Dostępność Dostępny
  • Cena: 304,00 zł
Elektryczna obroża do tresury psa ZooTop 420 w zasięgu do 300 metrów w wolnym terenie, Pasek obroży elektronicznej posiada regulację w zakresie do 72 centymetrów. Sprawdzi się także u psów średnich i większych ras.

Nadajnik posiada wyświetlacz LCD z podświetleniem. Wyświetlany jest na nim bieżący tryb pracy, poziom stosowanego impulsu lub wibracji oraz wskazany został aktualnie szkolony pies. Zestaw pozwala na szkolenie do 3 psów jednocześnie (dodatkowa obroża elektryczna ZooTop 420 wymaga dokupienia).

Elektryczna obroża do tresury psów ZooTop 420 oprócz impulsów korekcyjnych dostępnych w 99 poziomach posiada również ostrzeganie dźwiękowe. Dodatkową funkcją zestawu są wibracje w obroży elektrycznej o zróżnicowanej sile. Zarówno obroża elektryczna jak i pilot zasilane są za pomocą akumulatorków, które można w każdej chwili doładować za pomocą ładowarki. Ciekawą funkcją w pilocie jest wbudowana latarka, która może okazać się przydatna podczas wieczornych spacerów z pupilem.

Elektryczna obroża ZooTop 420 została wyposażona w dwa komplety elektrod.

Funkcjonalność: zasięg do 300 metrów, wyświetlacz LCD z podświetleniem, pilot oraz obroża elektryczna ZooTop 420 wyposażone w akumulatorki, 99 poziomów impulsów korekcyjnych, 99 poziomów wibracji w obroży, ostrzeganie dźwiękowe, opcja szkolenia do trzech psów jednocześnie (dodatkowe obroże elektroniczne ZooTop wymagają dokupienia), Minimalna waga psa 3,5 kilograma.

W zestawie: pilot, obroża elektroniczna szt.1, ładowarka z kablem USB, regulowany pasek obroży, dwa komplety elektrod, nakładki gumowe na elektrody, kontrolka.

Specyfikacja: waga pilota: 60 gram, wymiary pilota: 140 x 45 x 20 mm., waga odbiornika obroży: 56 gram, wymiary odbiornika obroży: 60 x 40 x 25 mm, regulacja paska obroży: do 72 cm.
Ładowanie...

Ten serwis używa plików cookies (niezbędne do prawidłowego działania).Nasza polityka prywatności i plików cookies

Akceptuj