Twój koszyk brak produktów
Załóż konto Zaloguj
Zdjęcie produktu
Powiększ 1234

Elektryczna obroża do tresury psa EasyPet TRAINER 350

nr katalogowy: EPTRE-TRAINER350
  • Dostępność Zadzwoń i zapytaj
  • Cena: 451,00 zł
Elektroniczna obroża dla psa Trainer 350 marki EasyPet przeznaczona jest do skutecznego szkolenia psa w zasięgu nawet do 300 metrów. Obroża prócz impulsów korekcyjnych dostępnych w 100 płynnie dobieranych poziomach oferuje ostrzeganie dźwiękowe, wibracje oraz podświetlenie obroży. Elektroniczna obroża dla psa jest wodoodporna i może być używana w czasie deszczu lub śniegu niezależnie od warunków atmosferycznych.

Postaw na markowy produkt od europejskiej marki EasyPet obecnej w Polsce od 2007 roku wraz z pisemną gwarancją ! Wybierz bezpieczeństwo psa oraz sprawdzoną jakość produkcji, które zapewnią skuteczność stosowania markowego produktu w niezwykle atrakcyjnej cenie !

Elektryczna obroża EasyPet Trainer 350 jest niezwykle lekka i posiada kompaktowe kształty, dzięki czemu może być stosowana zarówno dla mniejszych, średnich jak i większych psów. Dzięki regulowanemu paskowi w zakresie od 15 do 65 cm z powodzeniem dopasujesz jego długość do obwodu szyi swojego psa. W zestawie znajdują się tak krótkie, jak i dłuższe elektrody dla psów z długą i gęstą sierścią.

Zarówno pilot jak i elektryczna obroża EasyPet zasilane są za pomocą akumulatorków, które można w każdej chwili doładować. Nadajnik zestawu został wyposażony w czytelny wyświetlacz LCD, na którym można odczytać najważniejsze funkcje (aktualny tryb, poziom impulsu oraz wibracji, aktualnie szkolonego psa). Zaawansowany technicznie pilot powiadomi nas także o wyczerpującym się akumulatorku. Ciekawą funkcją pilota jest także wbudowana latarka. Pilot występuje w dwóch wersjach z niebieskimi i czarnymi przyciskami.

Kupując obrożę firmowaną europejską marką EasyPet masz pewność, że kupujesz markowy produkt, którego testy na etapie produkcji wykraczają poza zwykłe potrząśnięcie i jednorazowe włączenie jak to ma miejsce w tanich chińskich produktach. Produkty EasyPet przechodzą na etapie produkcji nawet kilkugodzinne testy poprawnego działania.

W przypadku zakupu produktów marki EasyPet uzyskasz dodatkowo dostęp do bogatej oferty filmów szkoleniowych odnośnie elektroniki dla psów na firmowym kanale EasyPet w portalu YouTube - szczegóły znajdziesz w polskiej instrukcji obsługi dołączonej do produktu.

Dla zwiększenia komfortu psa obroża elektryczna została wyposażona w oryginalne elektrody EasyPet wykonane ze stali szlachetnej w cenie 188,00 złotych w przypadku zakupu poza tym zestawem !!!

Specjalny stop, z którego zostały one wykonane cechuje się wysoką trwałością i znacznie wyższą odpornością na korozję niż w przypadku zwykłych elektrod stalowych. Stop, z którego zostały wykonane elektrody, dzięki swoim właściwościom zapewnia doskonałe przewodzenie impulsu i minimalizuje ryzyko podrażnień i odczynów alergicznych w miejscu kontaktu elektrod ze skórą psa.
 
Elektrody EasyPet wykonane ze stali szlachetnej można odróżnić od tanich stalowych elektrod poprzez zbliżenie do nich magnesu. Stal szlachetna, z której zostały wykonane elektrody EasyPet cechuje się minimalną reakcją na magnetyzm, dzięki czemu nie są one tak silnie przyciągane przez magnes jak zwykłe, tanie elektrody stalowe.

Funkcjonalność: maksymalny zasięg działania do 300 metrów, zasięg gwarantowany około 120 do 150 metrów, czytelny wyświetlacz LCD, obroża elektryczna odporna na działanie deszczu i śniegu, pilot oraz obroża wyposażone w akumulatorki, w sumie 100 płynnie dobieranych poziomów impulsów korekcyjnych, wibracje w elektrycznej obroży dostępne w 100 poziomach, możliwość szkolenia do 2 psów jednocześnie (dodatkowa obroża elektryczna EasyPet wymaga dokupienia), minimalna waga psa, który może używać elektronicznej obroży EasyPet wynosi około 3,5 kilograma.

 W zestawie: wygodny pilot zasilany na akumulatorek, lekka obroża elektroniczna dla psa na akumulatorek, ładowarka z kablem USB, regulowany pasek obroży, para elektrod krótkich i para elektrod długich, lampka kontrolna.

Specyfikacja: waga obroży: 60 gram, wymiary obroży: ok. 60 x 40 x 25 mm, waga pilota: 53 gramy, wymiary pilota: 80 x 45 x 25 mm, długość paska: 15 - 65 cm.

Opcjonalnie:

Dodatkowa obroża elektryczna dla psa umożliwiająca szkolenie do 2 psów za pomocą jednego pilota oraz akumulator do obroży dla psa.

W ofercie naszego sklepu także obroża przeciw szczekaniu psa EasyPet NoBark 60 zasilana na akumulatorek.
Ładowanie...

Ten serwis używa plików cookies (niezbędne do prawidłowego działania).Nasza polityka prywatności i plików cookies

Akceptuj