Twój koszyk brak produktów
Załóż konto Zaloguj
Elektroniczny kojec dla psa to technologiczne rozwinięcie systemów typu elektryczny pastuch.

Elektroniczny kojec dla psaJuż nie musisz trzymać swojego czworonoga w małym, ciasnym kojcu dla psów ! Naprawdę są skuteczniejsze metody, ochrony ogrodu ! Czy wiesz, że elektryczny pastuch typu niewidzialne ogrodzenie jest dużo lepszą zagrodą niż kojec ? Będzie to zagroda nie oszpecająca, bo może być całkowicie niewidoczna. Technologia tego typu ogrodzeń opiera się na przewodzie antenowym podłączonym do nadajnika. Przewód można zakopać czy przykryć korą.

Dodatkowo przewód do takiego ogrodzenia pozwala na dowolne ułożenie, czego żaden płot lub siatka nam nie zapewni. Okazuje się, że tego typu pastuch elektryczny jest dużo bardziej bezpieczny niż zwykłe ogrodzenie. Pies przeskakując przez siatkę może zrobić sobie krzywdę  - rozerwać skórę, a co za tym idzie uszkodzić narządy wewnętrzne. 

Przewodu w tego typu ogrodzeniu pies nie musi nawet dotykać, gdyż pełni on jedynie funkcję anteny. Elektroniczna obroża noszona przez psa potrafi stwierdzić zbliżenie się psa do przewodu już z odległości kilku metrów reagując nieprzyjemnym dla psa impulsem, który zazwyczaj jest poprzedzony ostrzeżeniem dźwiękowym.

Posiadanie takiego niewidocznego kojca dla psa ma zalety nie tylko estetyczne. Niewidoczny pasterz dla psa stanowi również bezpieczne rozwiązanie do utrzymania psa w wyznaczonej strefie ! Pies bardzo szybko zrozumie gdzie jest granica jego miejsca do biegania. Szybkie przeszkolenie psa zajmie Ci kilkanaście minut dziennie, a po dwóch tygodniach zapomnisz, że to ogrodzenie w ogóle istnieje !

A pies będzie miał wielki niewidoczny kojec ... idealnie dopasowany do Twojego ogrodu.


Ładowanie...

Ten serwis używa plików cookies (niezbędne do prawidłowego działania).Nasza polityka prywatności i plików cookies

Akceptuj